.

.

GoSports Дерби Цртичка Коњ Тркачки Игра во Собата - Tabletop Коњ Тркачки со 2 Коцки и Сува Избрише Табла

GoSports Дерби Цртичка Коњ Тркачки Игра во Собата - Tabletop Коњ Тркачки со 2 Коцки и Сува Избрише Табла

DEN 1939.20

Износ
Во продавницата.

ДЕРБИ ЦРТИЧКА : Сет вклучува 1 дерби цртичка играта табла, 11 нумерирани трка за коњи, 2 коцки, 1 игра парче торбичка и сува избрише табла.Ги ТЕСТИРААТ ВАШИТЕ ШАНСИ : Изберете го вашиот коњ и се тркалаат на коцки за да цртичка кон целната; генерал тркалаат одредува кој соодветните коњ се движи напред со секој коњ има иста веројатност за победа.ПОДИГНУВАЊЕ НА УДЕЛИ : се Зголеми возбудата на трки со ставање влогови на вашиот омилен коњ да победи на трката.ВКЛУЧУВА ТАБЛА : се Тркалаат на коцки и трка до таму е победа, место, покажуваат (1, 2, 3) и обележете го заврши цел на табла.Трка да заврши со Одат Спортски Дерби цртичка!Подигнување на удели со овој возбудлив игра на среќа кои ќе ги имаат играчите на работ на своите места, Како коњи цртичка да се заврши со сите коцки се тркалаат да биде крунисан за победник.Направете го вашиот следен игра еден ден во трки со Одат Спортски Дерби цртичка!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите