.

.

Томи Hilfiger Мажите Одговара на Модерните Костум Одделува со Истегнување-Обичај Јакна & Панталона Големина Избор

Томи Hilfiger Мажите Одговара на Модерните Костум Одделува со Истегнување-Обичај Јакна & Панталона Големина

DEN 2731.20

Износ
Во продавницата.

52% Волна, 45% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Високи перформанси, водат ткаенина стручно помеша да се зголеми изглед, удобност, се чувствуваат, и издржливост.Модерната вклопуваат е идеален за човек во потрага да се ажурира својата гардероба без случува многу тенок.Страна vented, размавта џеб јакна и рамно пред се, не-врзани панталони за елегантни, современ изглед.Умерена lapel ширина ви овозможува да ги стил соодветно со повеќето neckties.Најблиску искуство да обичај, без да потрошите богатство.Неколку луѓе се всушност точните пропорции на вгнездените одговараат.Одговараат на се издвојува, значењето На палто големина и панталона големина се продава одделно, да ви даде подобра шанса за добивање на кои совршено се вклопуваат.Тешки промена може да го уништи одговараат е пропорции.Посебна искуство е најблиску до обичај, што ќе ви овозможи да се најде на повеќето точни големина спарувања, без да потрошите богатство.Не двоумете се да купите вториот сет на панталони ако ви се носат костуми често да се обезбеди да добие најмногу longevitiy надвор од вашата облека.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите