.

.

Luxiv Оган Extinguisher Планината Држачот за Џип, кој 3 Партија Додаток за Jeep Wrangler Оган Extinguisher Носителот Рол Бар Оган Extinguisher Рака за Jeep Wrangler CJ, YJ, TJ, ЗАБ, Џ.К., JKU, Л, JLU

Luxiv Оган Extinguisher Планината Држачот за Џип, кој 3 Партија Додаток за Jeep Wrangler Оган Extinguisher

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【Прилагодливи и Лесно да се Инсталира】 : 3 најлон рака целосна должина е 27.3,Тежина : 115g//4oz.【Високо-Квалитетни Материјали】 : 3rd Партија додаток за Џип оган extinguisher планината држачот е изработен од врвни оксфорд ткаенина и најлон, носат-отпорни, не се лизга и издржливи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите