.

.

Млекото од Крава Случај за LG Stylo 7 5G, Girlyard Симпатична 3D Цртан филм Млечни Говеда Меки Влакнести Силиконска Маска Fuzzy Топло Faux Полнети Кадифен Кукла Мека Кожен Школка ?

Млекото од Крава Случај за LG Stylo 7 5G, Girlyard Симпатична 3D Цртан филм Млечни Говеда Меки Влакнести Силиконска

DEN 1312.80

Износ
Во продавницата.

Не само што е интересна, но, исто така, многу примамливо меѓу толпата.Пакет Содржина : 1 x Кадифен Случај 1 x HD Екран Заштитник 1 x Специјалното Пенкало.Прецизни Cutouts : парчиња на кадифен телефон случај се многу прецизно и совршено компатибилни со вашиот телефон.Уникатен Дизајн : симпатична цртан филм крава дизајн е многу уникатна и живописни.Оваа кожен случај е направен од страна на faux зајакот коса, внатрешниот материјал е тенок мека TPU силиконска гума.Внатрешна обвивка е премиум TPU силикони со добра флексибилност, и може да се заштити телефонот од гребнатини, капки и дневната штета.Тоа е многу погоден за деца, деца, ќерки, девојки, момчиња и тинејџерите.Премиум Материјал : Кадифен заштитни случај е направен од високо-квалитет faux рекс зајакот крзно, што е супер меки, меки, мазни и ви нуди удобен зафат.Супер меки и топли, совршен за есен и зима.Girlyard Смешно 3 D Цртан филм Симпатична Млеко Крава Меки Влакнести Силиконска Маска Fuzzy Топло Faux Полнети Кадифен Кукла Мека Кожен Заштитни Случај за LG Stylo 7 5 G 100% Сосема Нов и Моден дизајн Кој парична казна изработка и добра цврстина.Држи тоа изгледа како држи кадифен играчки, наместо на телефонот случај.Компатибилен Модел : Girlyard супер симпатична 3 D цртан филм млечни крава мека кадифен случај меки faux крзно зима и топло, флексибилни TPU силикони браник телефон школка кожен заштитна маска е компатибилен со LG Stylo 7 5 G.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите