.

.

АЈ Брод Караван RV Camper Нерѓосувачки Челик Мини 1 Режач се Повлече Тип Шпорет на Гас 400290150mm ГР-C008

АЈ Брод Караван RV Camper Нерѓосувачки Челик Мини 1 Режач се Повлече Тип Шпорет на Гас 400290150mm ГР-C008

DEN 520.80

Износ
Во продавницата.

Брод Караван RV Нерѓосувачки Челик Мини 1 Режач се Повлече Тип Шпорет на Гас.Бренд : Guangrun Дел Број : GR-C008 1 гас режач се Повлече Тип Шпорет на Гас Производ големина по складирање (Длабочина*Ширина*висина):400*290*150mm, 15.7*11.4*5.9 инчен Инсталација резервиран простор големина(Длабочина*Ширина*висина):410*300*160mm, 16.1*11.8*6.3 инчен Монтажа вратата димензии (Ширина*Висина) : 280*150mm, 11.0*5.9 инчен Материјал : SS304 нерѓосувачки челик со Дебелина : 0.8 да 1.0 mm Оваа печка само можат да го користат ЛПГ гас (Течен Нафтен Гас) На листата цената не вклучува било дестинација давачки/даноци/custom такси/etc дека ќе биде поради кога производот ќе пристигне во дестинација земји/региони.Тоа е клиентот има обврска да плаќаат за сите сопствени должност/даноци/custom такси, ако ги има.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите