.

.

Удобно Устата Стража, Карате Устата Стража, Бокс Устата Стража, Безбедно Не-Токсични за Спорт за Возрасни(злато)

Удобно Устата Стража, Карате Устата Стража, Бокс Устата Стража, Безбедно Не-Токсични за Спорт за Возрасни(злато)

DEN 381.36

Износ
Во продавницата.

Ергономски дизајн, удобно да го користите.Добра за вашите заби форма и да се обезбеди лизга слободни штит против шок-ефект.Погоден за различни спортови како што се снег спорт, други топката игри, екстремни предизвици.итн.Посебно заболување на штит со брадавица дизајн за подобра заштита.Пред поголема дупка дизајн, направи вашиот организам полесно.добра за вашите заби форма и да се обезбеди лизга слободни штит против шок-ефект.Погоден за различни спортови како што се снег спорт, други топката игри, екстремни предизвици.итн.Посебно заболување на штит со брадавица дизајн за подобра заштита.Направени од храна одделение TPR материјални, не-токсични и безопасно.Ергономски дизајн, удобно да го користите.Пред поголема дупка дизајн, направи вашиот организам полесно.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Teeth Protector
Suitable:
Adult
Color:
Gold, Silver(Optional)
Material:
TPR
Package Include:
1 x Teeth Protector :

Им се допаѓа и на купувачите