.

.

EVTSCAN Ноќ Удобно Анти Мелење Стоматолошки Guard Спиење Движењата Заб Заштитник Алатка

EVTSCAN Ноќ Удобно Анти Мелење Стоматолошки Guard Спиење Движењата Заб Заштитник Алатка

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

【Удобно Користење Чувство】:Нашите mouthguard е совршен за заби мелење, на атлетик стоматолошки стража и заби белење на послужавник.Без разлика дали сте дете, млади или возрасни ако clench или дробење на забите и сакаме да ги заштитиме нашите залак чувари се во право за вас.Без разлика дали сте во ноќно време или на денот спорт, нашите чувари се совршено решение за вас. 【Поудобно】:Дише флексибилни појас зад забите, им овозможува на отворено тече, овозможувајќи пиење и зборување. 【Уникатен Дизајн】:стоматолошката Guard е направен според кривина на заби, може да се носи во секое време погодно. 【Поголема Заштита】:Може да ве спречи да голтање на забот гарда, да помогне да се спречи вашите заби мелење и вилиците. 【Стабилен и Сигурен】: Уникатно дизајниран прави guard остане во вашата уста, но нема да паднат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите