.

.

Младата Костим за капење Бебе Момче костими за капење Бебе Девојка Sunsuits Деца Едно Парче Костим за Капење со Сонцето Шапка

Младата Костим за капење Бебе Момче костими за капење Бебе Девојка Sunsuits Деца Едно Парче Костим за Капење

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Патент затворање.УДОБНО МАТЕРИЈАЛ : Ова бебе е костим за капење е направен од мек удобно материјал.Високо хлор и солена вода отпорни ткаенини.UPF 50+ ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Ова Дете sunsuit е заверен UPF 50+, па тоа блокови 98% од сонца штетните УВ зраци.Ќе има мир на умот знаејќи бебе е деликатна кожа е заштитена од sunburns.ХУМАНИЗАЦИЈА ДИЗАЈН : Едно парче костим за капење бебе има напред / назад zip за практичноста става и полетување.Патент размавта и гаража заштити вашето бебе е деликатна кожа.ИЗДРЖЛИВИ И ФЛЕКСИБИЛНИ : Бебето е бански со брзо сушење и еластичен материјал, кожа-пријателски, едноставен, елегантен и неверојатно удобно.БЕСПЛАТНИ СОНЦЕТО ШАПКА : симпатична сонцето шапка обезбедување на поголема заштита од штетното ултравиолетово зрачење и нема изгореници додека се на плажа.Сонцето-заштита својства на плетени или сплетам ткаенина се зависни од преносот,апсорпција и рефлексија на УВ зрачење.На влакна тип,боја,изградба и завршува утврди овие карактеристики.Нашите UPF-номинална облека нудат многу добра УВ заштита од Пролонгирана изложување на сонце.Доенчиња бански костуми perfect се совршени за на плажа оклопни, базен за пливање,капење, сурфање, скијање на вода, нуркање.Децата осип guard го прави голем штит против сончевите зраци.Боја : Шарени Риби(1/2 S) | Големина : 6-9 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.На babys бански костуми perfect се направени од 80 проценти најлон и 20% spandex.Назад zip за практичноста става и полетување.Со убави графики, уживаат среќен плажа или базен време.Обезбедување на поголема заштита од штетното ултравиолетово зрачење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите