.

.

Luso Sheathworks Kydex Обвивка за STIHL Про Универзална Шумарство Секира PA 100 & Gedore ВОЛ 620 H-1257

Luso Sheathworks Kydex Обвивка за STIHL Про Универзална Шумарство Секира PA 100 & Gedore ВОЛ 620 H-1257

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

Обичај Моделирани за : STIHL Про Универзална Шумарство Секира (АП 100) & Gedore ВОЛ 620 H-1257. Обвивка ја штити целиот секира главата и рамото.Прилепува на и надвор, не токи или ремени за да се справи со.Напнатоста на вредноста поставите завртка.Направени од 2mm Kydex, супер силен, но ултра мала тежина.Luso Sheathworks Обичај Моделирани за : STIHL Про Универзална Шумарство Секира PA 100 & Gedore Ochsenkopf ВОЛ 620 H-1257 ROTBAND-Плус Секира Обвивка ја штити целиот секира главата и рамото Прилепува на и надвор, не токи или ремени за да се справи со Притисокот на вредноста поставите завртка Направени од 2mm Kydex, супер силен, но ултра мала тежина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите