.

.

Зума Модерна Складирање Отоманската Коцка седиште, Цврст Орев, се Чувствува Пена на врвот

Зума Модерна Складирање Отоманската Коцка седиште, Цврст Орев, се Чувствува Пена на врвот

DEN 2407.20

Износ
Во продавницата.

цврст Американски црн орев дрво со природни масла заврши.подигнете го исклучите капак со чувствува врвот перница удобно користење на мемориска пена.голем капацитет за складирање внатре.еко-пријателски процесот за цврст орев, а заврши.квалитетот хардверска се користи и лесно собранието инструкции.трајни изградба, изработка, и дебели цврсто дрво, кои се направени да траат. 1 година ограничена гаранција.На Зума складирање коцка користи дебели цврст Американски орев и сив чувствував со мемориска пена перница која се отвора за внатрешноста складирање.На Зума модерна складирање коцка седиште е здрав и функционален распоред на седење која користи дебели и цврсти орев во природни масла заврши.На врвот перница е сива чувствува 3 инчи дебела со мека на мемориска пена.На врвот перница користи соодветна тепих, па тоа е удобно седи искуство.Тоа е заклучен во здрав рамка која форми капак што лифтови, целосно исклучување на коцка рамка за големи внатрешната меморија.Продавница ќебиња, перници, обувки, играчки, или нешто што треба да се стави настрана!Работи совршено како дополнителна седење решение и изгледа убаво, сите на свој.Две или три се направи еден убав клупата групирање.Цврст орев користи е од еко-пријателски инженерните процес и тоа им овозможува на варијација на дрво боја и жито за да се обележи и им даде на секое парче уникатен карактер.На рака-протри природни масла заврши носи убави топли тонови и богата жито на орев.Природниот крај и цврсто дрво направете го тоа лесно за одржување и да се утврдат какви било несакани гребнатини.На Зума колекција е наменета и направена со квалитет и трајност да трае многу долго време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите