.

.

Homebeez Круг Сомот Складирање на Отоманската империја, Копчето Tufted подложка за нозе Столче Кафе на Маса ,24.8 L x 24.8 W x 15.4 H,Портокал

Homebeez Круг Сомот Складирање на Отоманската империја, Копчето Tufted подложка за нозе Столче Кафе на Маса

DEN 1353.60

Износ
Во продавницата.

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Око-фаќање на копчето tufted и декорација на високо-одделение сомот, донесе луксузен изглед на вашата дневна соба.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Вкупната Големина : 24.8"L x 24.8"W x 15.4"H(Мерка на големината пред да се купи),Големи отоманската со складирање да се организира книги, облека, ќебиња, обувки, играчки и многу други дребулии.ЗДРАВ & ДОБРО НАПРАВЕНИ : Направена со цврсто дрво рамка,максимален капацитет е 360 кг.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Скриени складирање за да се намали хаос, се користи како не-традиционални кафе на маса , подложка за нозе, чекор столче, конзола маса и stotage единица.ПРЕД-ASSEBLED ОТОМАНСКАТА -Не се соберат потребни и ќе добиете заврши инсталацијата отоманската со складирање откако ќе го отворите пакет.Тип : Копче-Tufted/Круг.Тапацир Материјали : Домот Кадифе.Седиштето Пополнување Материјал : Еластични Сунѓер.Градежен Материјал : Цврсто Дрво.Вкупната Големина : 24.8"L x 24.8"W x 15.4"Х.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите