.

.

Homebeez Круг Сомот Складирање на Отоманската империја, Копчето Tufted подложка за нозе Столче Кафе на Маса ,24.8 L x 24.8 W x 15.4 H,Сина

Homebeez Круг Сомот Складирање на Отоманската империја, Копчето Tufted подложка за нозе Столче Кафе на Маса

DEN 4175.76

Износ
Во продавницата.

Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Вкупната Големина : 24. 100% природни влакна : природни Сисал, позната по своите легендарни издржливост и pliability и Волна го прави мека да се оди.Издржливи и долготрајни : моќ-loomed Изградба додава издржливост на овој килим, обезбедување тоа ќе трае долго.Овие работи, така и во високо-сообраќај области на домот, вклучувајќи го и entryway или кујна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите