.

.

WHIPPY Кожа Куче Јака за Мали Средни Големи Куче Прилагодливи Мека Дише Кожа Поместена Кутре Јака со Алуминиумски Тока Тешки Водоотпорен Класичен Куче Миленичиња Јак

WHIPPY Кожа Куче Јака за Мали Средни Големи Куче Прилагодливи Мека Дише Кожа Поместена Кутре Јака со Алуминиумски

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

【ГОЛЕМИНА НА КУЧЕ ЈАКА】 WHIPPY кожа поместена кутре јака е достапен во 4 големини, погоден за кучиња од сите големини.Ве молиме мерка кучето е вратот пред да го купат.Големината на куче јака може да се прилагоди, изберете правилна големина за вашето куче за да се обезбеди удобност и безбедност.2-прст дишење соба помеѓу производот и на вратот се предлага. 【SOFT & УДОБНО КУЧЕ ЈАКА】 Нашите куче јаки се направени од високо-квалитетна кожа, која е флексибилна и супер меки.Издржливи надворешниот кожа куче јака stitched до внатрешните дише СТП кожа која е ултра мека и може да се направи на вратот сува цело време. 【МЕТАЛ ТОКА & D ПРСТЕН】 На тока и г-прстен се направени со хируршко одделение од нерѓосувачки челик хардвер дека е лакирани да се спречи рѓа и корозија. 【ВОДООТПОРЕН КУТРЕ ЈАКА】 внатрешниот слој на нашата Кожа јака е направен од дише водоотпорен крпа, со што се намалува триењето и на куче на кожата и ја прави удобно. 【ТРАЈНИ КУЧЕ ЈАКА】 Добие оваа кожа поместена куче јака за кучиња и да уживате стрес-слободен ден од одење вашето куче, без било страв како неговата силна систем на заклучување и ултра-отпорни дизајн има успешно ја поминаа дури и 400lb влече тест.Во споредба со најлон куче јаки и други куче јаки, WHIPPY кожа поместена јаки се повеќе се комфорни и издржливи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите