.

.

Деканот & Тајлер Б и Б Кафеава Основни Кожа Куче Јака со Силна Никел Хардвер, Големина 38-Инчен од 2-3/4-Инчен, Одговара на Вратот 36-Инчен до 40-Инчен

Деканот & Тајлер Б и Б Кафеава Основни Кожа Куче Јака со Силна Никел Хардвер, Големина 38-Инчен од 2-3/4-Инчен,

DEN 3838.80

Износ
Во продавницата.

Висококвалитетна кожа од Европа.Должина : 10 - 40-Инчен.Ширина : 3/4", 1", 1¼, 1 1/2", 1 3/4", 2", 2 1/4", 2 3/4", 3"-Инч.Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела. 38" х 2-3/4".B&B е Декан & Тајлер е основна убава кожа јака, рачно изработени со еластична кожа.Достапни во никел и месинг хардвер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите