.

.

Тока-Надолу Отцепување Мачка Јака Бод 6-Изрази Тропски Флора Бургундија Црвена/Зелена

Тока-Надолу Отцепување Мачка Јака Бод 6-Изрази Тропски Флора Бургундија Црвена/Зелена

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Ова се скрши-далеку јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Пауза-далеку јака е дизајниран за да се спречи вашето домашно милениче од добивање заробени од страна на нивните јаки.Овој производ е Официјално Лиценцирани од страна на Дизни и произведено во САД од Тока-Надолу.Објектот Пакет Тежина : 0.25 фунти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите