.

.

UPUPUP Ноктот Форма Силикони Милениче Лижење Храна Носителот Плоча со Морон,Бавно Фидер Куче Лижат Храната Сад,Пет Капење Appeasing Алатка(Зелен)

UPUPUP Ноктот Форма Силикони Милениче Лижење Храна Носителот Плоча со Морон,Бавно Фидер Куче Лижат Храната

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Точка Име : Куче Лижат Подлога.Материјал : Силикон.Боја : зелена,сина,црвена,жолта.Пакет листа : 1 x милениче лижат подлога.Игран : лесно за чистење,свитлива,еколошки.Точка Име : Куче Лижат Pad Package листа : 1 x милениче лижат pad Material : Silicone Feature : лесно за чистење,свитлива,еколошки friendly Color : зелена,сина,црвена,жолта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите