.

.

Dogit Покачена Куче Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Куче на Храна и Вода Чинија за Кучиња

Dogit Покачена Куче Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Куче на Храна и Вода Чинија за Кучиња

DEN 549.60

Износ
Во продавницата.

Покачена куче јадење дизајн за да се обезбеди поудобно јадење или пиење позиција за вашето куче.Одлична за домашни миленици со артритис, болки во зглобовите, или дигестивен проблем.Vet-се препорачува нерѓосувачки челик куче сад вметнете е пренослив и машина за миење садови-безбедно.Дизајниран со анти-пропадна нозе се да ја чувате куче сад се движат.Идеален за големи кучиња постарите кучиња или кучиња со зглобовите и мускулите проблеми; Димензии : 6.5 х 6.5 х 9 инчи (16.51 x 16.51 x 22.86 cm); Сад Капацитет : 900m L (30.43 fl мл) или 3 3/4-купот.Големина На : Големи | Боја : Црна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите