.

.

Се развива Миленици Нерѓосувачки Челик Куче Чаши за Kibble и Вода

Се развива Миленици Нерѓосувачки Челик Куче Чаши за Kibble и Вода

DEN 1079.76

Износ
Во продавницата.

ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : тешки-должност дизајн го прави секој од нашите куче јадења трајни и ' рѓа-отпорни.Тие се лесни за чистење и се достапни во војска зелена, црна, розова, виолетова, и сребро.ОДБЕРЕТЕ ЈА ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА : Со 3 достапни големини—мали (24 мл.), медиум (64 мл.), и големи (112 мл.)—вие сте сигурни да се најде совршен сад за вашето куче или мачка.Купи еден сад или пак на 2. ЛЕСНО ДА се ИЗМЕРИ : дипломираните ознаки внатре секој метал милениче сад се направи мерење надвор храна брзо и лесно.Различни големини и голем капацитет направи овие пет храна чинии голема за било која раса.ТОПЛИНА-ВРЗАНИ СИЛИКОНИ ДНОТО : Ние дизајниран овие чинии со сплотени-силиконска база за да помогне да се заштитат вашиот подови од гребнатини, да ги задржи чаши од данокот и намалување на мензи и spills како вашето куче јаде.Се РАЗВИВА МИЛЕНИЧИЊА : Посветена на обезбедување на висок квалитет и одржливо извори на храна и други домашни производи, Развива Миленици сака да помогне за подобрување на вашето домашно милениче целокупното здравје и квалитет на животот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите