.

.

Среќен-Куќа Хранење Сад

Среќен-Куќа Хранење Сад

DEN 1368.96

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Достапни во повеќе големини и бои.Анти лизгава задниот панел.Оригиналниот холандски дизајн!.Овие елегантен керамички хранење чинии се двојно-еднострани и е достапно во 3 големини и достапни бои : бела, сива и taupe.На дното е предвидено со анти лизгава.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите