.

.

NC Куче слоу фуд Сад, Пет Анти-Фарингеална Сад, Куче Сад, Куче Сад, Мачка Сад, Теди Храната Сад, слоу фуд Сад за Мачки и Кучиња, 4 Бои

NC Куче слоу фуд Сад, Пет Анти-Фарингеална Сад, Куче Сад, Куче Сад, Мачка Сад, Теди Храната Сад, слоу фуд Сад

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

✿[Промовира забава и здрава исхрана] : Куче храна чинии, кучињата или мачките се повеќе сакаат да јадат и повеќе погоден за нивните навики за јадење.На вртат шема дизајн може да го забави брзо јадење и да престане гушење, се приспособат на домашно милениче тежина, да ја прошири оброк време да спречи варење , Интерактивни и забава фидер. ✿[Големина и Дизајн] : храна загатка садот е изработен од ABS смола, која е безбедна храна, не-токсични, безопасно, но издржливи и рециклираат.Дијаметар : 7.2 инчи.Дното дијаметар : 9.25 инчи.Висина : 1.96 инчи.Таа го спасува материјали и исто така заштедува простор во вашиот дом.Погоден за мали и средни кучиња. ✿【Забави јадењето на брзина многу пати】 : На уникатно дизајнирани куче сад има риџ кој ја продолжува оброк време, која може да помогне да се успори вашиот пес е јадење на време неколку пати.Интересно задолжени за хранење телиња имаат различни големини и риџ модели.Овие чинии се совршени за сува, влажни или суровини диети!. ✿[Лесен за употреба и чисти] : куче храни сад прави сите интересни задолжени за хранење телиња погоден за сува храна или мокра храна исхрана, било количина на храна може да се оди понатаму, кучето се чувствува целосна мала количина на храна, и на врвот решетката е машина за миење садови безбедно. ✿[Совршен Искуство] : Доколку имате било какви прашања во врска со користењето или квалитет на, ве молиме слободно да ни каже.За да го направат вашиот живот полесно и повеќе пријатно е она што ние се по.Име : Пет слоу фуд Bowlmade во China Specifications : сина, зелена, розова, yellow Material : висока јачина на ABS еколошки plastic Due за рачно мерење, ако постои 1-2cm грешка, се надевам дека може да го прифати тоа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите