.

.

LOYY 60 40cm домашно Милениче Мачка Куче Против Пролизгување Влага Водоотпорен Лесно да се Чисти Силикони Анти-Overflow

LOYY 60 40cm домашно Милениче Мачка Куче Против Пролизгување Влага Водоотпорен Лесно да се Чисти Силикони Анти-Overflow

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

На crimping водоотпорен дизајн спам, спречување на домашни миленици од јавните вода и храна до мрежа кога водата за пиење и јадење.Еколошки силикони, висока температура отпор, високата цена перформанси, долг животен век.Силиконски милениче оброк, мек против пролизгување, анти-страна истекување, лесно да се добие, водоотпорен лесно да се чисти.Димензии : 60cm / 23.62 "* 40cm / 15.75"Производ Features1, еколошки силикони, висока температура отпор, високата цена перформанси, долго услуга life2, силикони милениче оброк, мек против пролизгување, анти-страна истекување, лесно да се добие, водоотпорен лесно да се clean3, на crimping водоотпорен дизајн спам, спречување на домашни миленици од јавните вода и храна до мрежа кога водата за пиење и eating Package Вклучуваат : 1 x Милениче placemat Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3. 1.00 cm=0.39".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите