.

.

Нерѓосувачки Челик Куче, Мачка Чинии,Трајни Мачка Сад за Храна Контејнер,Мулти Употреба,за Мали/Средни/Големи домашни Миленичиња, Совршено Јадење, домашни Милениц?

Нерѓосувачки Челик Куче, Мачка Чинии,Трајни Мачка Сад за Храна Контејнер,Мулти Употреба,за Мали/Средни/Големи

DEN 250.56

Износ
Во продавницата.

Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, потрајни, бидете сигурни дека милениче сад не рѓа на сите.Мулти Употреба : Десерт, овошје, храна и така натаму може да се стави и на сад е лесно да се расклопување и чистење.Мулти Големина : S, M, L, разумна големина, што е доволно за надворешна пешачење, планинарење и патување.Лесно да се Носат : Компактна големина и лесен дизајн бидете сигурни дека ќе може да се стави тоа во вашата торба лесно.Димензии(Прибл.) : S, M, L (D x H),S : 14.2*4.7 cm/5.59*1.85 инчен,M : 17.5*5.5 cm/6.88*2.16 инчен,L : 21.7*6.7 cm/8.54*2.63 инч.Мулти Големина : S, M, L, разумна големина, што е доволно за надворешна пешачење, планинарење и патување.Лесно да се Носат : Компактна големина и лесен дизајн бидете сигурни дека ќе може да се стави тоа во вашата торба лесно.Мулти Употреба : Десерт, овошје, храна и така натаму може да се стави и на сад е лесно да се расклопување и чистење.Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, потрајни, бидете сигурни дека милениче сад не рѓа на сите.Answer : ___________________________ Note : Сад само на храна за миленичиња не е вклучена, само за прикажување на сликата.

Параметрите на производот

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Size(Approx.):
S, M, L (D x H)
S:
14.2*4.7 cm/5.59*1.85 inch
M:
17.5*5.5 cm/6.88*2.16 inch
L:
21.7*6.7 cm/8.54*2.63 inch
Package included:
1 *Cat Bowl :

Им се допаѓа и на купувачите