.

.

Двојно Куче, мачка Сад Квалитетни Нерѓосувачки Челик милениче Сад spillproof Смола Станица Пропадна Доказ Leakproof Храна, Вода Фидер мачка Мало Куче (Сина)

Двојно Куче, мачка Сад Квалитетни Нерѓосувачки Челик милениче Сад spillproof Смола Станица Пропадна Доказ Leakproof

DEN 854.40

Износ
Во продавницата.

Намалување на вратот товар - Зголемување 0.8 инчи висок станица дизајн го прави милениче поудобно пристап за да добиете храна и вода, кој ги промовира протокот на храна од устата во стомакот и го прави голтање лесно.Двојно чинии - Ова домашно милениче ресторан има сет од 2 чаши и секој е 11 оз.двојно нерѓосувачки челик куче чаши сет за хранење на храна и вода, што е најдобро за мали кучиња и мачки.Премија од не ' рѓосувачки челик - Направен од високо-квалитет, од нерѓосувачки челик, со единствена смола дното, тоа е вашиот НАЈДОБАР избор за вашето домашно милениче е хранење време, и чинии се машина за миење садови безбедно.Топло потсетување, ние само промени на подобро квалитетни нерѓосувачки челик сад, ве молиме чисти пред употреба.Не-истури изградба - Дури и на повеќето неуреден eater нема да биде во можност да се направи храна ја напушти ова домашно милениче сад мат, затоа тоа е ослободување од потребата да се чисти подот секој пат.Лесен за миење садови - нерѓосувачки челик сад се монтажни, тоа е лесно да се извади тоа да се мијат и се чува чист, што е уште поважно, тоа е многу погодно да додадете храна или вода.Dual куче, мачка сад не ' рѓосувачки челик покрена милениче сад со не се лизга смола стојат Милениче хранење сад за мачки и мали кучиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите