.

.

Infgreateh Одење Поводник Мода Пет Кучиња, Мачки Влечење Јаже Флексибилни за Пешачење

Infgreateh Одење Поводник Мода Пет Кучиња, Мачки Влечење Јаже Флексибилни за Пешачење

DEN 799.20

Износ
Во продавницата.

Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Влечење Јаже.Спецификации : Домот faux кристал монистра оркестарот дизајн го прават вашето домашно милениче апсолутно луксузен, сјајна, шармантна и да се издвоите од толпата и тоа е совршен за да се совршено одговара на миленичиња влечење јаже со други домашни миленичиња ѓердан.Кој faux кристал монистра оркестарот дизајн, миленичиња влечење јаже е совршено да се совпаѓаат со други домашни миленичиња ѓердан и ќе го направи вашето домашно милениче повеќе шармантен, сјајна и елегантен.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Можете да зафат на домашно милениче влечење јаже лесно што го прави лесно да се контролира со вашето домашно милениче и да се спречи брзаат надвор одеднаш.Направени од премиум faux кожа, миленичиња влечење јаже е -избледи и издржливи.Вашето домашно милениче ќе се шармантни, грациозни и повеќе атрактивни кога појавување на домашно милениче влечење јаже со други домашни миленичиња ѓердан поради faux кристал монистра оркестарот дизајн.Карактеристики : миленичиња влечење јаже доаѓа со избор на материјал и парична казна изработка и ќе не направи вашите раце се чувствуваат непријатно, а влечење јаже е да се носат-отпорни, залак отпорен, силен, кој помага да се спречи брзаат надвор одеднаш и го подобрува вашето искуство на обука на домашни миленичиња.Должината на домашно милениче влечење јаже е 124 см и ширина е 1.Ќе се чувствувате поудобно да го користите тоа благодарение на изборот на материјалот и парична казна изработка, отпорност на абење карактеристика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите