.

.

HJHJ Abacus резби во Дрво Декор Озборувања Ротирачки Abacus Занает Дрвени Занает Украси Табела Декорација Партија Корист на Партијата Подароци

HJHJ Abacus резби во Дрво Декор Озборувања Ротирачки Abacus Занает Дрвени Занает Украси Табела Декорација Партија

DEN 1612.80

Износ
Во продавницата.

Вистински материјал увезени ружино дрво се најавува се избрани од Лаос црвено ружино дрво, дрво е тешко и деликатна, и текстура е јасно.Со долга историја во Минг и Кинг Династии, црвена ружино дрво, мал лист црвено сандаловина и huanghuali беа колективно наречен "три големи почит дрвја" за судот.Дрво жито е јасно, природно и благодатно.Дрво жито има ленти во пурпура, давајќи им на луѓето антички чувство.Класичната abacus, озборувања облик дизајн е антички и полна со шарм.Содржи восок, мазна и трајни треба триење восок, тоа може да биде мазна и подмачкано, сјај и трајни, давајќи еден вид на чиста и имплицитни убавина.Идеален декорација ќе го направат вашиот дом и канцеларија нов изглед.Широко се користи во домови, продавници, канцеларии итн.Производ : Abacus Material : Црвена rosewood Size : Abacus : 19.5x1.5cm/7.6x0.5in Placement : 19.5x4x22cm/7.6x1.5x8.6in Application : дома furnishings Packaging : Подарок кутија packaging Weight : 2kg.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите