.

.

LYUN Калкулатор 12-Цифрениот Биро Калкулатор со Пишување Таблета го исклучите Преносни и Количка за Мулти-Функција Основните Калкулатор за Статистика Состанок Канце

LYUN Калкулатор 12-Цифрениот Биро Калкулатор со Пишување Таблета го исклучите Преносни и Количка за Мулти-Функција

DEN 524.88

Износ
Во продавницата.

Калкулатор со голем екран-дигитален дисплеј и големи броеви, лесно да се чита.Големи и чувствителни копчињата за едноставна пресметка, многу погоден за канцеларија,основното училиште, на пазарот или домашна употреба.Нано-ниво еластична одговара клучеви, комфорна силикони копчињата се чувствуваат, зголемена површина, убава дизајн,Силикони копчиња за зголемување на отпорноста на абење и зголемување на работниот век.Тивко учење, удобно учење, без мешање; училиште е производ погоден за класа, молчи употреба не се меша со класа/учење на соучениците, екранот не грее, и не му наштети на очите. 6.0-инчен ракописниот нацрт верзија.На LCD екранот е прашина и мастило-слободна, безбедна и санитарни; екранот не емитираат светлина и користи природно светло да се претстави на ракопис.Оптички карактеристики се исти како и обична хартија.Нацрт-пишување не му наштети на очите.ТИП-C е обвинет за долго време, и може да се користи за околу 3 месеци (нормално користење). [Големи копчето дизајн] калкулаторот донесува научни големо копче дизајн, што е во согласност со човечкото тело е навики и да се чувствува удобно.Тоа не заземаат премногу десктоп простор, но тоа е доволно голем да биде многу удобно да use Product : Calculator Type : Мултифункционален дланка-големина џеб office Color класификација : сива, бела, розова, black Maximum екранот цифри на екранот : 12 digits Screen материјал : LEDApplicable сценарио : assisted learning Key панел материјал : plastic Battery живот : Тип-C charging Folding метод : половина fold Charging време : околу 1 hour Charging интервал : 3 months Size : како shown Weight : 200g Welcome на мојата продавница,Вашето Задоволство е Наша Цел.Ако наидат на проблеми пред или по купувањето, можете да не контактирате и нашите ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите