.

.

Barnwell Природни Усовршувајќи Џинови Јазик Чеша Острат Камен 4 x 1 x 1/2 парична Казна Одделение

Barnwell Природни Усовршувајќи Џинови Јазик Чеша Острат Камен 4 x 1 x 1/2 парична Казна Одделение

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Чеша Усовршувајќи Камен.Парична Казна Одделение.Џинови Tougue. 4" x 1" x 1/2".Ова е природен чеша острат камен исто така познат како Ламји Tongue The камен е во Ред Одделение На камен е 4" долго, 1" широк и 1/2" висока (100mm x 25мм х 13mm).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите