.

.

Острат Камен Носителот Нерѓосувачки Челик Никој Лизга Индустриски Алатки, за Усовршувајќи Домашна Употреба

Острат Камен Носителот Нерѓосувачки Челик Никој Лизга Индустриски Алатки, за Усовршувајќи Домашна Употреба

DEN 637.44

Износ
Во продавницата.

Гума тело може да се спречи воденичен камен од лизгање во текот на усовршувајќи процес, кој е лесно да се работи.Рафинирани со избрани од не 'рѓосувачки челик материјали, што е повеќе трајни, отпорни на абење и' рѓа отпорни.Има широк спектар на апликации, кои се погодни за материјали како вода камен, острило, Јапонски камен и нафта камен.По континуираното тестирање и подобрување, која е посветена на постигнување на најдобри користење ефект.Строго следниве индустриски стандарди и контрола на квалитетот за да се задоволат вашите повисоки барања.Спецификација : Предмет Тип : Се Острат Камен Носителот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Големина : Прибл.290 x 70mm / 11.4 x 2.8 во Целта : се Користат за да се поправат острило Применливи Сценарија : Погоден за острило, вода камен, масло камен, Јапонски камен Пакет Листа : 1 x Острат Камен Holde answer : ___________________________ Note : Кога ќе започнете со работа, бидете сигурни дека гумен ѓон нема нечистотии во прилог, како и чист до тоа време, инаку тоа ќе влијае на анти лизга перформанси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите