.

.

VINLUZ Современа Лустери Бранеа Никел 5 Светлината Модерна Гроздобер трпезарија Осветлување Тела Виси, Кујнски Остров Линеарна Pendant Светла Farmhouse Флеш Качи на Таванот ?

VINLUZ Современа Лустери Бранеа Никел 5 Светлината Модерна Гроздобер трпезарија Осветлување Тела Виси, Кујнски

DEN 1123.20

Износ
Во продавницата.

☀Современ Дизајн : Оваа едноставна линеарна островот pendant осветлување со чисто стакло сенка, уникатно дизајниран да го осветлите срцето на вашата кујна, трпезарија или фарма стилизирана места. ☀Висина Прилагодливи Матични и Лесно се Инсталира : слободно да се прилагоди на прачка е должината како вашата е потребно,вклучува сите монтажа хардвер за лесна инсталација. ☀Квалитетна Услуга : Ние обезбедување на бесплатни стакло сенка замена за u, ако вашиот стакло скршена сенка, можете да кликнете на Lighting Plus и потоа кликнете на копчето "постави прашање" да не контактирате на оригиналниот производство брзо, било кој квалитет и вештина проблеми,ние ќе ви помогнат у наскоро, како што некои замена на делови и повеќе. ☀Dimmable : целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch. ☀Сијалица Тип : Потребна 5 x E26 база светилки(Max.60 W).Сијаличката не се вклучени.Safty:VINLUZ светла се УЛ НАВЕДЕНИ производи.Направени од високо квалитетен хардвер.Стил:Дизајн уметност на живеење, оригиналната насловна мода.Лесна Инсталација:лесно да се состави.Детали : .Напон : 110-120 V.Wattage : Max 60 W.Сијалица База : E26 База(сијаличката не се вклучени).Производ Материјал : Метал.Dimmable : Работи со компатибилен dimmer прекинувач (Не се Вклучени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите