.

.

AB Алатки Ifor Вилијамс Приколка Осветлување Кабел Замена Жици се Подигнат 7PIN TR220

AB Алатки Ifor Вилијамс Приколка Осветлување Кабел Замена Жици се Подигнат 7PIN TR220

DEN 1160.64

Износ
Во продавницата.

Prewired со 7 Pin Приклучокот. 4m долго, 2m опашка должина,. 2m (целосно продолжен) завиткан кабелот.Одговара на понова Ifor Вилијамс приколки.Едноставно да се вклопуваат.Замена prewired пред темперамент, за да ја замени оштетената жици.ОЕМ авто одделение жица за подолго траење темперамент.Овој оглас е предниот дел од возилото да влече сливните кутија под приколката.Идеална ако имате нека жица влечете на подот, го извади тоа итн.Prewired со 7 Pin Приклучокот.Одговара на сите Ifor Вилијамс приколки со лопата терминал конекции во сливните кутија.Едноставно да се вклопуваат.За разлика од некои замени ова loom ги користи истите жици бои, како оригиналниот Ifor Вилијамс се подигнат.За да се вклопи, само застанете на стариот connecters и приклучок во нови појавување на бои, како и да одите.Ако не е сигурен, направете една боја, на времето, па ќе знаат точно каде одат тие. 4m долго, 2m опашка должина, и 2m (целосно продолжен) завиткан кабелот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите