.

.

Радост-Сега RV Декоративни Осветлување, Гроздобер Внатрешни работи Таванот Светлина Ѕид Sconce 12volts 36volts со Топло Бела LED Lumiled Сијалица 6W 600lumen 12V DC, Индустриски Метал Дис?

Радост-Сега RV Декоративни Осветлување, Гроздобер Внатрешни работи Таванот Светлина Ѕид Sconce 12volts 36volts

DEN 1163.76

Износ
Во продавницата.

✔ Низок Напон – работен напон е 12-36 V DC, одговара за брод морски camper приколка караван 5 тркало моторни дома возило автомобилската јахта rv. ✔ Уникатна Боја Обоен црвено – ' рѓа боја е уникатно и класично. ✔ LED Lumiled Сијалица Вклучени – енергија-заштеда & висок квалитет стилски LED сијалица која е кул & безбедно да го допрам е вклучена за својата погодност. ✔ Осветлување Прилагодливи Агол – осветлување агол се прилагодливи за различни осветлување насоки, апликации и форми. ✔ Ретро Гроздобер Декорација – светлината има убава гледа што е одлично додавање на вашето возило, тоа не е само корисна осветлување тела, но, исто така, стилски гроздобер декорација, додадете оваа смешна LED светло право сега.Спецификација Напон : 12-36 V DC Wattage : 6w Lumens : 600 Сијалица Тип : E27 LED Lumiled Димензии : 9.8*9.8 инчен Стил на Дизајн : Индустриски Сенка : Црвена рѓа диск Погодна за прошетки, морски, camper приколка, караван, 5 тркала, мотор дома, камион, автобус, автомобил, возило, автомобили, јахти, RV Треба декорација додадете на вашето возило?Изберете нашите гроздобер осветлување тела!Тие се убави и корисни.Она што е работен напон? 12-36 V DC ниска безбедно напон тие Ќе добие топла?Висок квалитет LED сијалица е вклучена.Светлината е кул да се допре.Инсталација Настава 1.Отсечени моќ и марк заградата локација 2. Инсталирате bulb3. Инсталации светло, ЦРВЕНО жица како позитивни, СИНА жица како негативен 4. Завртка тесни заградата 5. Место на база на bracket6. Зацврстете го со nuts What ќе haveone дел од оркестарот на светлината, еден дел од ПРЕДВОДЕНА Lumiled сијалица и монтажа на хардвер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите