.

.

НИ Ѕид Мапата Pin Одбор на Платно | Персоналните НИ Патна Карта со Притисни Игли | Пратите на Вашиот Патувања на НАС Мапата Ѕид Уметност | До 40 x 59

НИ Ѕид Мапата Pin Одбор на Платно | Персоналните НИ Патна Карта со Притисни Игли | Пратите на Вашиот Патувања

DEN 2856.00

Износ
Во продавницата.

ENHANCED КАРТА ДИЗАЈН : Ова НИ патна карта со игли прецизно да ги прикажува сите држави, големи градови, езера, реки, мориња, планини, Национални Паркови, УНЕСКО сајтови, итн – два поголеми големина притисни pin мапи имаат повеќе простор да го фати вашето патување, авантури.НИ МАПАТА ЅИД УМЕТНОСТ : Станува фокусна точка на секоја соба НАС pin мапата на платно е одличен начин да ги красат и додадете карактер до вашиот дом за внатрешни работи.Оваа неверојатна ѕид уметничко дело, ќе ти навратете се на вашата специјални туристички дестинации во голема начин.КРЕИРАЈ СВОЈ ПАТНА КАРТА : Изберете големината и бојата на вашата НИ притисни pin мапата – исто така можете да додадете лична карта банер на патна карта со игли да го означите местата и да го направи свој.За секој персоналните притисни pin мапата, сме испраќање на дигитални доказ да бидат одобрени пред печатење.ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ : Печатени на дебели мет платно со користење премиум пигмент да се обезбеди светли и живописни бои, платно патна карта на сад е поставена на пена главниот одбор и завиткани во дрво носилки. ????ВКЛУЧЕНИ : Секој сад притисни pin мапата е обезбеден е подготвен да се откажам и тоа доаѓа со 90 притисни игли во метален pin случај и 60 посебни налепници за да ги означите сите неверојатни места кои сте биле.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите