.

.

QYSZYG Тензија Бенд, Мултифункционални Суспензија Тензија Отпор Бенд (Прецизни, Флексибилен и да се носат-Отпорни, Webbing) Материјали: Најлон + TPR + Легиран Челик

QYSZYG Тензија Бенд, Мултифункционални Суспензија Тензија Отпор Бенд (Прецизни, Флексибилен и да се носат-Отпорни,

DEN 2068.80

Износ
Во продавницата.

Конекција тока усвојува природна гума слој третман, цврсти, трајни и фирма.Може да го блокира во вратата попуштат или копчето на пол, едноставен и лесен за употреба.Мека рака чувство, подобра пријатно чувство, педалата усвојува анти‑пропадна дизајниран, безбедно и издржливи.Удобно нога заштитник, продолжен појас може да се направи производ може да се користи слободно во дивина.Обука појас доволен број на игли, јасни и дури и игла проред, уредни и точни.Независна двојно тензија појас, повеќе одговара на човековите механички дизајниран, повеќе разноврсна користење, засили двојна моќ и сила.Функција : 1. Точни webbing, трајни потрошни, флексибилен и да се отпорни на абење, една лента може да издржи 650 килограми напнатост, најдолго должина на webbing може да се прилагоди за да 190 CM, може да се прилагоди според потребите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Суспендирани Тензија Појас Материјали : Најлон + TPR + Легиран Челик Боја : Како на Слики Прикажани на Соодветни Луѓе : Унисекс Користење на Сцена : Вратата, Хоризонтална шипка, Дрво, Фиксни Плочи, итн Тежина : Околу. 1225g Пакет Листата : 2 x Обука Појас 1 x Продолжување Појас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите