.

.

12 Циклуси Јога Водат Рака за физикална Терапија со Вежби Настава

12 Циклуси Јога Водат Рака за физикална Терапија со Вежби Настава

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

Во меѓувреме, мулти јамка околу рака ви помага да се протега подалеку и задржете го водат до вашите лични max.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШАТА ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Multigrip се водат за рака обезбедува дополнителна стабилност во unassisted се протега и пози,ја подобрува флексибилноста, додека намалување на ризикот од повреда.ИЗДРЖЛИВИ МУЛТИ-ЈАМКА околу РАКА : 8' ткаени најлон рака со 12 индивидуални циклуси, докажано е удобно големина да се работи за секој поединец, ќе не е лесно да се носат или солза дури и со тешки употреба.На рака им овозможува на лесен, насочени истегнување на мускулите на јадрото, грбот, нозете(квадрицепси, hamstrings, телиња), рацете, рамената и повеќе, без разлика дали е почетник, средно или напредно ниво.Вклучува протега за назад, hamstrings, квадрицепси, рамената, а другите мускулни групи.Се водат Одговара на Рака Specifications Weight : 0.Овозможува анатомска илустрации за брзо повикување.Не токи,не треба да се врзуваат јазли.Се водат Ефикасно и safely Extra долго се водат за рака овозможува безбедно и ефикасно полно работно тело водат, совршен за јога, Пилатес, балет, Cross Fit и физикална терапија, до загревање.Можете да ги носите секаде.Објаснува соодветен договор-да се релаксираат техники за безбедност и зголемена флексибилност.Циклуси обезбеди удобен handholds, направете го тоа лесно да се добие контрола врз тоа и да се прилагоди на должината сакате.Се ВОДАТ БЕЗБЕДНО И ЕФИКАСНО : Екстра долг се водат за рака овозможува безбедно и ефикасно полно работно тело водат,да се помогне со е тешко да се стигне до пози.Мерките 8' во length Includes 12 индивидуални нога и рака loops Durable ткаени најлон construction12 Независни Циклуси Собере Сите Feet12 интегрирани циклуси се доволно големи за да се приспособат на повеќето спортски чевли за крајна погодност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите