.

.

Сонцето Kea Педалата Отпор Бенд 4-Цевка Седат до Exerciser Јога Фитнес Опрема Еластична се Повлече Јаже Проширувач за Стомакот Нога Стомак Рака на Половината и боди билди

Сонцето Kea Педалата Отпор Бенд 4-Цевка Седат до Exerciser Јога Фитнес Опрема Еластична се Повлече Јаже Проширувач

DEN 263.52

Износ
Во продавницата.

Ве молиме оставете малку големина разликата се должи на рачно мерење.Тоа може да се спречи scapulohumeral periarthritis, зголемување на флексибилноста на рамо.Палмите се одржи повлече спроведување на вежби може да арм е внатре во мускулите.Па, се надеваме, ќе може да ги преземе за 1 минута од вашето драгоцено време и да го споделите вашето мислење во врска со вашиот предмет.Половината Вежба-Стави вашите стапала рамни на нозе и задржете ја рачката.Најдобри опрема за вежбање!.Препорачуваме 15 пати секој.Препорачуваме 15 пати секоја, се повторува 2-3 група., зголемување на издржливост, совршен за сите возрасти дали почетници или експерт.Главни Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Економски, лесен и пренослив, повеќе ефикасен и лесен за употреба од тегови за стекнување на мускулите.Со цевка, тоа е флексибилен за да не седат прозорци.Повратни информации : Почитувани пријатели, Како мал бизнис, вашата критика оди долг пат во помагајќи им на другите да се утврди дали тие сакаат да купуваат од нас. 100% Гаранција : ви Благодариме за посетата.Тоа може ефективно вежбање и силата на половината и бутните мускули.Премиум Материјалот Носилки : Направен од NBR не се лизга подножјето на возилото, рециклираат се справи со пена, и надгради 4-цевка еластична бендови, јога рака нуди оптимална отпор и голема стабилност, гаранција-безбедно и не е лесно да се скрши. Нога Вежба-Лежејќи на јога мат, се држи за рачка и основа на подложка за нозе.Тоа може да се консумираат два пати вообичаениот број на калории.Она Што Може Да Се Добие ? 1 x Отпор Бендови (4 Латекс Цевка) Љубезно Забелешка : ве Молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.Големина : 45*25cm/17.Функционална Подножјето на Возилото се Протега Појас : Мини тело, додека користење на различни начини за градење на шармантна крива, зголемување на мускулна сила на рамо, рака, нога, задникот и сл.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите