.

.

caralin 2 Парчиња Бебе Pacifier Синџир Цртан филм Мечка Teether Поставите Брадавица Клип Носителот Soother Бебе Pacifier Синџир

caralin 2 Парчиња Бебе Pacifier Синџир Цртан филм Мечка Teether Поставите Брадавица Клип Носителот Soother

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Ви благодариме!. ❀ Цртан филм бебе teether е одлична за џвакање олеснување и вилицата развој, исто така и за сетилните истражување.❀ Направен од висок квалитет на бука и силиконски материјал кој е druable, не-токсични и безопасно, за да се обезбеди здравјето на вашето бебе.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ❀ Должината е умерен и не заврши околу бебето на вратот, и бебето лесно може да се постигне на pacifier, без повреда на себе.Смири бебето е производ прв избор.Должината е умерен и не заврши околу бебето на вратот, и бебето лесно може да се постигне на pacifier, без повреда на себе.Помогнат на вашето бебе да се фокусира додека старечки или да остане среќен со природни teething болка.

Параметрите на производот

Material:
Beech, Silicone
Teether Size:
app.8.8cm/3.46in
Pacifier Chain Size:
app.30cm/11.81in
Optional Color:
Blue, Gray, Pink
Quantity:
1 Set
No retail package. :
Please allow 01cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Им се допаѓа и на купувачите