.

.

Pacifier Случај, 2 Пакет Pacifier Носителот Кутија w/Кука, Бебе Pacifier Покрие BPA Free Заштитна Складирање Сад, Премиум Материјалот Шетач Pacifier Организаторот на Патувањето

Pacifier Случај, 2 Пакет Pacifier Носителот Кутија w/Кука, Бебе Pacifier Покрие BPA Free Заштитна Складирање

DEN 391.20

Износ
Во продавницата.

✔ПАТУВАЊЕ СКЛАДИРАЊЕ PACIFIER КУТИЈА - Pacifier кутии, кутии за складирање, снек кутии, преносни игра устата кутии се мулти-цел.Чување на мали делови, тоа е пренослив кога ќе излезе. ✔ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ - Носат-отпорни, и капка-отпорни PP материјал, безбедно, не-токсични и невкусна.Обезбеди простор за складирање за pacifier, и чувајте го на чисти без страв од губење на тоа, значи дека бебето е pacifier е уредно и хигиената во секое време. ✔НЕ се ЛИЗГА ШЕМА ДИЗАЈН - не се лизга шема дизајн го прави лесно да се отвори кутијата со една рака.Ставете ја вашата палецот и индекс на прст на левата и десната завршува на pacifier кутија за да ја отворите лесно.Мајка држи бебе во една рака и се отвора кутијата со други без притисок. ✔ПРЕНОСНИ КУТИЈА - Тоа може да биде инсталиран на бебето шетач, а креветчето, или некоја мајка торба, која е многу преносни и ослободува рацете. ✔ТАПИСЕРИИ И УДОБЕН - прашина-доказ за складирање кутија со добра запечатување перформанси може да се заштити брадавица од загадување, која е прашина-доказ и влага-доказ.Нема потреба да се грижите за хигиената.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите