.

.

2 Парчиња Бебе Силикони Хранење Шише Лажица Храна за бебиња Фидер Стои со База за Младата Издавање и Хранење (Розова и Розева)

2 Парчиња Бебе Силикони Хранење Шише Лажица Храна за бебиња Фидер Стои со База за Младата Издавање и Хранење

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Safe материјал : бебе лажица внесувач е изработен од квалитетни PP и силикони, безбедно, без BPA, тоа не ќе му наштети на бебето е деликатна устата.Пакетот вклучува : 2 парчиња на бебето силикони хранење шише, секој мерки : 20.3 x 5.2 cm/ 8 x 2.05 инч.Користење и чистење : едноставно пополнување на силиконски шише со pureed храна и нежно притиснете се додека саканиот износ собира на лажица да се хранат бебето; Размонтираат шише и го стави во вода по употреба.Силна запечатување : храна фидер доаѓа со запечатување маска за да се спречи храна истекување и да се олесни надворешна употреба; исто така, има за прашина маска за да изолација прашина.Вшмукување чаша : постои вшмукување чаша на дното на шишето; шише може да се залепи на маса и не е лесно да се депонија, не е лесно да излегуваат во јавноста. 2 Парчиња бебе силикони хранење шише лажица храна за бебиња фидер стои со база за младата издавање и хранење Безбедно материјал : Бебе лажица внесувач е изработен од квалитетни PP и силикони, безбедно, без BPA, Тоа не ќе му наштети на бебето е деликатна устата.Предности : Постои вшмукување чаша на дното на шишето.На шише може да се залепи на маса и не е лесно да се депонија, не е лесно да излегуваат во јавноста.Карактеристики : Материјал : ПП и силиконски Боја : како на фотографии е прикажано Големина : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 2 x Бебе силикони хранење шише Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите