.

.

Уметникот Бои Четки - Врвен Квалитет на Црвениот Sable (Weasel Коса) Долга Рачка, Filbert Боја Четка во Собата за Акрил, Масло, Gouche и Акварел Сликарство

Уметникот Бои Четки - Врвен Квалитет на Црвениот Sable (Weasel Коса) Долга Рачка, Filbert Боја Четка во Собата

DEN 239.04

Износ
Во продавницата.

* - На Полиран Рачки се направени од Борови Дрва и Ferrules се Изработени од Високо Квалитетен Меч.ДОБРО ИЗБАЛАНСИРАНИ, Полиран Борови Дрва, Долги Рачки Имаат Луксузни чувство и се Лесни и Прекрасен да се Користи.Како да се Создаде Свој Ремек-дело со Најдобрите Алатки за Работа.Парична КАЗНА FILBERT ГЛАВАТА Четки Дојде во Големини : #2, #4, #6, #8, #10, #12, обезбедување Добар Спектар на Четка Потези и Техники за Производство на Вашиот Уметничко Дело.Овие Квалитетни Уметници Четки се дизајнирани да ги задоволат барањата на двете аматерски и професионални слично и нивните луксузни чувство, еластичност и мекост ги направи совршена алатка за на доградба на Акрилни и Маслото проекти и подеднакво може да биде корисно за Gouache и Акварел . * - Природните Карактеристики на Црвениот Sable Коса Нудат Одлични Течни Одржување Капацитет, што резултира со еден Лесен, Мазна Протокот на Боја. => Прави Супер ПОДАРОК за било кој младиот и надежен Уметник -.Се чувствувам Како Професионален Уметник и да Уживате во Исклучителни Резултати. * - Висок Квалитет Долго се Справи со Црвена Sable Четки имаат Луксузен се Чувствуваат што ги прави Лесни за Употреба.БЕЗБЕДНА FERRULES се Изработени од Високо Квалитетен Бакар, Обезбедувајќи Без Губење на Косата или Wobble и Обезбедување Години на Одлични, Сигурен Сервис. * - Збогатете го Вашето Сликарство Задоволство и Вашата Иднина на Уметнички Дела. * - Новиот Дизајн Filbert Главата е Издржлива Комбинација на Висок Степен на Weasel Коса (Црвена Sable) на Косата, ја прави Совршена Алатка за сите Уметници.ПРИРОДНИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ на Црвениот Sable Коса (попознат како weasel коса) Нудат Одлични Течни Одржување Капацитет, што резултира со еден Лесен, во согласност Мазна Протокот на Боја.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ на Црвениот Sable Уметник Четки за на доградба на Акрилни и Маслото и Природата на Црвениот Sable (Weasel Коса), исто така, претстава која сама по себе Акварел и Gouache Сликарство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите