.

.

Filbert Боја Четки, Fuumuui 9pcs Професионален Уметник Filbert Четки Долга Рачка Совршен за на доградба на Акрилни Масло Акварел Gouache Сликарство

Filbert Боја Четки, Fuumuui 9pcs Професионален Уметник Filbert Четки Долга Рачка Совршен за на доградба на

DEN 1094.40

Износ
Во продавницата.

Четки дојде во 9 популарни големини - #0, #2, #4, #6 ,#8, #10, #12, #14, #16. Исклучително разновиден големина опсег.Совршен за професионалци, уметници, студенти, почетници, почетници, возрасни лица и дете.Широка Примена - Овие бои четки се совршено погодна за разни видови на слика за на доградба на акрилни, акварели, gouache, и масла.Лесно да се Чисти и да се Преструктурираат - Најлон косите ќе пролетта назад совршено по секоја четка потези и лесно може да се исчисти со топла вода и сапуница reshaped со вашите прсти.Цврсти и Издржливи - Ferrules се Никел позлатен бакар, што е повеќе издржливи и двоен-crimped да се справи, не постои тетеравење.На шахтите се дрвени, и нема да биде свиткана или скршен дури и со долгорочна употреба.Гаранција и Сервис - 2 години гаранција, 24-час онлајн услуга за клиентите, 90 ден парите назад политика.Можете да добие целосна наплата ако не сте задоволни со тоа безусловно.Не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Материјал Тип : Синтетички Најлон.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите