.

.

Паѓа во Уметноста Боја Четки Сет, 12 КОМПЈУТЕРИ Најлон Професионални Filbert Боја Четки за Акварел, Масло Сликарство, Акрилик, се Соочуваат со Телото Помине Уметност, За

Паѓа во Уметноста Боја Четки Сет, 12 КОМПЈУТЕРИ Најлон Професионални Filbert Боја Четки за Акварел, Масло Сликарство,

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

ДВАНАЕСЕТ ГОЛЕМИНИ УМЕТНОСТ БОЈА ЧЕТКИ : 12 големина професионални filbert боја четки со различни форми направи МЕШАЊЕ БОЈА полесно, ќе се Применуваат до масло, акрилик, акварел, уметност, сликарство, се соочуваат со сликарството, минијатури, со детали, занает уметност, сликарство, модел, итн.Модел 1# 2# 3# 4# 5# 6# 7# 8# 9# 10# 11# 12#.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : мали боја четки се дизајнирани со увезени Најлон коса, која е мека и мазна, но, исто така, отпорен на влага, па можете да се фокусирате на вашиот сликарство.ПРЕКРАСНА БОЈА ЧЕТКИ СЕТ : Оваа сорта пакет боја четки собата може да ги покрие сите ваши потреби.Идеален за на доградба на акрилни, акварел, gouache, емајл, cel-винил, маслото, тело, ноктите, се соочуваат со сликарството, боја со број, минијатурна, модел, рок, дивиот свет, ботанички, portraiture, кукла, илустрации, фина работа, уметност класа, DIY & Занаети.Може да се користи на повеќе површини вклучувајќи кожи, карпи, чевли, дрво, стакло, керамика, чаши, модел бродови и авиони, кожа, италијански, и повеќе.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : По употреба на четки, тоа е многу погодно да се исчисти ги со топла вода и сапуница преструктуирање на четка совети со прсти.Воздух-сува четки и да ги чува во сметководствената сад во врвот-врвот позиција подолго време на користење.Четка за коса ќе пролетта назад до совршена форма по чистењето.Нема компромис со перформансите или изглед по повеќе сликање и за чистење.УСЛУГА НА БОЈАТА ЧЕТКИ СЕТ : Ние сме посветени на обезбедување одлична шопинг искуство за вашите клиенти.Ние и ветуваме да понуди замена или целосна наплата ако оваа уметничка четка е неисправен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите