.

.

Едноставна Радости од Картер е на Деца и Бебе Девојки Сит се Вклопуваат Footless Памучни Пижами, Пакет од 3

Едноставна Радости од Картер е на Деца и Бебе Девојки Сит се Вклопуваат Footless Памучни Пижами, Пакет од 3

DEN 631.20

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.За безбедност, sleepwear треба да биде или пламен отпорни или сит-монтирање.Овој објект е сит-монтирање.Глуждот-да-брадата патент со snap-над табот.Ребрести ракав на ракавите и нозете.Доверливи Картер е квалитет, секојдневно ниски цени, и без мака ознака помалку амбалажа.Овие footless 1 парче пижами ги земе од нап време да се игра време во ниеден момент!вклучува 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите