.

.

Burt ' s Пчели Бебе Бебе Девојки Пижами, Tee и Панталона 2-Парче Pj Сет, Органски Памук

Burt ' s Пчели Бебе Бебе Девојки Пижами, Tee и Панталона 2-Парче Pj Сет, Органски Памук

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Burt ' s Пчели Бебе Пижами - 2-Парче PJ Сет.Спакувани еластична корселе за сит и нежно се вклопуваат.Наградуван - cribsie награда за победникот и за snuggliest & softest PJs.Ребрести бенд во глуждовите и зглобовите, па нозете и рацете не крстоносните до во текот на спиењето.Најчиста слој : 100% органски, GOTS уверение, дише памук - одлично за чувствителна кожа и да се спречи прегревање.Burt ' s Пчели Бебе Пижами - 2-Парче PJ Set - малку Заврши своите соништа во органски памук со нашиот долг ракав tee и панталона pajama!Спакувани еластична корселе се чувствува нежно против кожата и обезбедува сит се вклопуваат.Уредно заврши со rib ракави за да се задржи што е во место и содржат дека пријатна топлина.Овој стил е нашиот печат на одобрување со потпис buzzy пчела лепенка на задниот дел на вратот и панталони! *GOTS Сертификат за Регистрација No : 831717.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите