.

.

ROSSNY Пакување Лента, Вкупно 960 Метри Кристално Јасна Пакување Лента 2.7 мили Дебели Лента за Пакување, 2 инчи, Широк Превозот Лента, 120 Метри По Тркалаат, Пакување Лента

ROSSNY Пакување Лента, Вкупно 960 Метри Кристално Јасна Пакување Лента 2.7 мили Дебели Лента за Пакување, 2

DEN 743.76

Износ
Во продавницата.

Секој се тркалаат карактеристики 2.Мулти-цел Јасно Пакување Лента : Дали тоа е за статистика, индустриското, движејќи се запечатување, превозот, или едноставно запечатување складирање, ROSSNY јасно пакување лента ќе стане вашиот совршен партнер.7 мили дебелина и јадрото е 3 инчи.7 мили дебели пакување лента, 2 инчи, широк јасно лента, 8 пакување лента ролни.Тешки-должност Пакување Лента за Превозот : Лента ќе силно се придржуваат кон пакет, БЕЗ "кревање" околу рабовите на овална.Овој грбовник се погодни за повеќето рачен или десктоп лента диспензерот за лесна апликација ( Фармацевт Не се Вклучени).На Акрилик селотејп опфаќа Картон Запечатување Лента, Колет Лента, и Пакување Лента.Високи перформанси долговечност, ние може да гарантира дека превозот лента може да се обезбеди извонредна заштита за нормална пакување и транспорт материјали.Стандард 3 Инчи Основни : 2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите