.

.

Пакување Лента (5 Ролни) Големи се Тркалаат на Беж Транспарентен Пакување Лента 4.2/4.5/5.0/6.0 cm Прифатлива (Боја : Беж, Големина : 4.2cm260m)

Пакување Лента (5 Ролни) Големи се Тркалаат на Беж Транспарентен Пакување Лента 4.2/4.5/5.0/6.0 cm Прифатлива

DEN 1377.84

Износ
Во продавницата.

Силна лепливоста, притисок осетлив лепак се користи, пакување и затворање се силни.Добра цврстина и не е лесно да се скрши, направен од високо-квалитет BOPP филмски материјал, висока напнатост, нема пауза кога се повлече.Одличен квалитет, зајакнување на хартија core да се избегне деформација.Цврсто рана, висок запечатување, силна цврстина.Овие ленти имаат различни спецификации, 4.2 cm*260m, 4.2 cm*350m, 4.5 cm*260m, 5.0 cm*260m, 6.0 cm*260m.Информација за производот : Спецификации : 4.2 cm*260m, 4.2 cm*350m, 4.5 cm*260m, 5.0 cm*260m, 6.0 cm*260m Product карактеристики : Таа има силна фрактура цврстина, отпорност на абење, отпорност на влага, и уникатен притисок осетлив леплив слој има силна траен adhesion Uses : картон запечатување, одредување, обврзувачки, пакување, пакување и затворање на стоки во различни industries Number на производи : 5 rolls Prompt : Изедначи на лента со рака кога пакување и затворање, најдобар сврзување effect Your личните референци менаџер е во вашата услуга : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за да ви овозможи со најдобра услуга.2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги вашите вредни сугестии или производот, ви се заблагодарам за вашата доверба и поддршка.3. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши вашиот проблем 100% .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите