.

.

WATERWICH Палење Стартер Switch Волан Заклучување Цилиндри Компатибилен со Altima 370Z GT-R Maxima 2007-2013 го Замени# 48700_1NCOB 48708_9N00A 48700-2FR0A

WATERWICH Палење Стартер Switch Волан Заклучување Цилиндри Компатибилен со Altima 370Z GT-R Maxima 2007-2013

DEN 3688.56

Износ
Во продавницата.

1.Компатибилен со Nissan Altima 2007-2013, Компатибилен со Nissan 370 Z 2009-2012, Компатибилен со Nissan GT-R 2009-2011, Компатибилен со Nissan Maxima 2009-2010 година. 2.Заменете ОЕМ Дел број : 48700_1 NCOB, 48708_9 N00 A, 48700-2 FR0 A. 3.Надгради замена,Професионална инсталација се препорачува.Овој управувачки столб заклучување actuator карактеристики неколку додатоци за да се зголеми сигурноста во текот на фабрика дизајн. 4.Директна замена за соодветна одговара и лесна инсталација, Ако вашиот клучот не се претвори или тоа се врти многу подалеку од тоа се користи за да, проблемот може да биде со вашиот палење заклучување цилиндри. 5.Изградена на премиум материјал за долготрајна издржливост и сигурност, да надмине врвен Квалитет Стандарди.Пакетот Вклучува : 1 x откопчување Цилиндар Заклучување, 1 x откопчување,2 x Ракавици,Како на Сликата Покажува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите