.

.

CFNBYE Repalces 12458191 22599340 Палење Стартер Switch + Палење Заклучување Цилиндри w/2 Копчиња Одговара за Malibu Impala Години Alero Гранд

CFNBYE Repalces 12458191 22599340 Палење Стартер Switch + Палење Заклучување Цилиндри w/2 Копчиња Одговара

DEN 1103.76

Износ
Во продавницата.

★Го замени Дел Број : 1 S6470, 22599340, 22670487, 924701, D1432 D. ★Изработени од високо квалитетни материјали за долг животен век. ★100% тестирање пред превозот за да се обезбеди безбедност на производите, стабилност и издржливост. ★Ве молиме внимателно да го проверите вашето возило тип со нашите возило fitment, и ве молиме да се споредат нашите дел слики со вашиот стар дел за да се избегне погрешна купување. ★Ако имате било какви прашања, само нас контакт и ние ќе бидеме среќни да одговорат на брзо.Компатибилна со следниве возила : 2004-2005 КЛАСИЧЕН 2000-2005 IMPALA 1997-2005 MALIBU 2000-2005 МОНТЕ КАРЛО 1999-2004 ALERO 1997-1999 CUTLASS 1998-2002 ИНТРИГА 1999-2005 ГРАНД СУМ 2004-2008 гп Пакет, Вклучувајќи : 1 X Палење Стартер Switch.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите