.

.

Eioflia 100PCS за Еднократна употреба Стоматолошки Брис Устата,Усни Брисеви за Еднократна употреба Сунѓерот Брис Чистење на Сунѓерот Држи Забот Орална Нега Брисеви Прен

Eioflia 100PCS за Еднократна употреба Стоматолошки Брис Устата,Усни Брисеви за Еднократна употреба Сунѓерот

DEN 429.60

Износ
Во продавницата.

Погоден : за Еднократна употреба стоматолошки брис е многу погодна за вашиот орална нега, чистење, навлажнувачки, многу погодна за освежување на устата, забите и непцата.Преносни : Заб грижа брисеви должина е 14 см/5.51 инчен, тоа е хигиенски, стерилни и светлина, и пена совет е навлажнета со вода или миење на устата.Материјал : Заб чистење брисеви е направен од морската површина материјал : мека и издржливи, рачката бар е доволно силни и не ќе се скрши лесно.Широк спектар на употреба : Устата сунѓер е погодна за орална нега и чистење мали предмети за домаќинството, како што шишиња, чаши итн.Чисти заби : Орален брисеви е добра за пациентите, патници и секој кој не може да се четка забите лесно.Опис;за Еднократна употреба стоматолошки брис е хигиенски, стерилни и светлина.Moisten на совет на пена со вода или миење на устата и бришење на забите и непцата.Флексибилни горниот зголемува удобност и леснотија на користење.Дури и го користат во текот на денот ќе не предизвикува никаква болка или непријатност.Карактеристики : Расположливиот стоматолошки брис-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Сунѓер.-Димензии : должина 14 cm/5.51 инч.-Спецификација : 100 компјутери.-Употреба : усната шуплина, бришејќи очила, чистењето чаши.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including100 * Еднократна употреба стоматолошки брис.

Параметрите на производот

100 pcs. :
-Uses:
oral cavity, wiping glasses, scrubbing cups.
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screens. :
  :

Им се допаѓа и на купувачите