.

.

Sadaharu - Нови и Алтернативни Кариера Во Танц

Sadaharu - Нови и Алтернативни Кариера Во Танц

DEN 168.00

Износ
Во продавницата.

Оваа живо шоу беше снимен во живо на 9/24/04 на Камелеон Клуб во Ланкастер, PA.Водечките Пенсилванија е панк/пост хард-кор движење, Sadaharu игра одземени надолу панк, рокабили, џез под влијание хард-кор.Со немилосрдните туринг и поддршка од Независни е CI евиденција и Универзална Предупредување, Sadaharu остане на патот и на сцената со Крв Браќа, На Икар Линија и Ши Hulud.DVD Бонус Снимката вклучува комплетна живо шоу од Pontiac Решетка во Филаделфија АП, Тоа Не е Параноја Ако Тие Се Снимање во Живо на Куршуми Музика, Видео и Попладне со Sahaharu.Именуван како еден од Првите 100 бендови што треба да знаете за во 05 од Страна на Алтернативни Притиснете.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите