.

.

Жената во Рамките на Жените Плус Големина од 7 дена Поврзана Директно Нога Панталона

Жената во Рамките на Жените Плус Големина од 7 дена Поврзана Директно Нога Панталона

DEN 530.40

Износ
Во продавницата.

Машина За Миење.ВИСОКИ ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : Големина Мали ќе одговара Плус големина 12. Од нашите најдобри-продажба на линија на 7-Ден knits, овие опуштено, директно нога панталони се чувствуваат толку удобен.Еластична корселе протега да се вклопуваат, и мека поврзана ткаенина се чувствува неверојатно сите денот долго.Ќе ви се допаднат овие за нивните секојдневни леснотија.Направени со о-толку е потребно странични џебови.Редовно одговара мерки 30" inseam, Мал одговара мерки 28" inseam, Високи одговара мерки 33" inseam.Памук/поли, кои се увезуваат.ЗА БРЕНД : На Жената во Рамките ние сме експерти во плус големина удобност, и ние сме биле прави тоа за повеќе од 100 години.Изненадување потоа дека ние сме една од go-да брендови во плус големина на облека индустрија за неверојатна одговара и на-на-момент стил.Нашата цел е да бидете сигурни дека секогаш се чувствувам одлично и изгледаат добро во нашите удобно облека во сите бои те сакам.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите